Комбікорм для курей

kormakyrВирішальне значення для реалізації потенційних біологічних можливостей високої продуктивності курей має якість кормів і повноцінність раціонів. На швидкість росту бройлера в період відгодівлі впливає багато факторів, основними з яких є генетичний потенціал росту і правильно організована годівля, особливо в перший період життя.

 

В день появи з яєць курчата-бройлери важать по 38-42 г. Нормативний показник ваги курчат у віці 10 днів — 281 г. Використання збалансованих гранульованих передстартерних кормів дозволяє досягати показників 320-350 г і більше.

Згідно з результатами проведених досліджень, при годівлі курчат спеціалізованими передстартерними гранульованими комбікормами для бройлерів, додатковий приріст живої маси на 5-7 день складає 10-15 г, що додатково дає 150-200 гна день забою.

Використання гранульованого комбікорму при годівлі бройлерів дозволить отримати максимальні економічні показники:
зменшення показника конверсії корму до 20%;
здешевлення комбікорму на одиницю приросту до 15%;
здешевлення комбікорму в порівнянні з використанням шротів та олії до 10%;
економічний ефект — зниження собівартості продукції птахівництва до 20% і більше.

На сучасному ринку представлені як розсипні, так і гранульовані комбіновані корми для курей. Через незаперечність переваг під час їх використання найбільшого розповсюдження набули саме останні. Корпорація «Єврокорм сучасна годівля», завдяки ретельному науковому підходу до питань ефективної годівлі, розробила готовий повнораціонний гранульований передстартерний корм для курчат-бройлерів віком 1-10 днів життя.

Переваги гранульованого комбікорму для курей:
забезпечення стабільного зростання курчат без додаткового підгодовування;
укріплення імунної системи: попередження хворобливості та смертності. Вироблення протистояння інфекціям різного типу виникнення;
підвищення рівня продуктивності курей-несучок;
попередження хвороб, викликаних нестачею макро- та мікроелементів і вітамінів;
підвищення показників відтворення та інкубації, якості м'яса і шкаралупи яєць;
покращення рівня перетравленості і засвоєння корму;
пролонгація продуктивного періоду несучок;
попередження шлунково-кишкових захворювань та розладів з боку системи травлення;
зручність у використанні, транспортуванні, зберіганні.

Завдяки численним перевагам, частина гранульованих комбікормів для курей в країнах з високоефективним птахівництвом доходить до 100% від загального їх виробництва. Результати багаторічних досліджень вказують, що згодовування комбікормів у вигляді гранул суттєво підвищує продуктивність сільськогосподарських тварин і птиці, тому більш висока ціна гранульованого комбікорму повністю компенсується зниженням його конверсії, збільшенням середньодобових приростів і найголовніше — зниженням собівартості продукції тваринницьких підприємств.

Інформацію взято із http://eurofeed.com.ua/index.php/product/kombikorm-dlya-broylerov